מאמרים מקצועיים

הפרויקט שלך יכול להרוויח יותר,  הרבה יותר.
המאמר עוסק ביכולת לייצר הכנסות עודפות לפרוקטי תמ״א 38 >>
תתמקד במוצר
כולנו,בעלי העסקים ומנהלי החברות מעוניינים להגיע לכמה שיותר לקוחות.גם אתה,בתור יזם...
ההבדל בין הלוואה במסלול בוליט להלוואה במסלול גרייס.
רוב המשכנתאות בארץ נלקחות בשיטת שפיצר – החזר קרן וריבית בתשלום החודשי. חלק קטן מהמשכנתאות נלקחות בשיטת בוליט / בלון או גישור.
הבטחת כספי רוכשים בעסקאות מכר
רכישת דירה יד ראשונה / דירת קבלן, הינה עסקה שמתבצעת בגין נכס מקרקעין ויכול והיא תתבצע בשלבים שונים להתהוות הדירה הנרכשת...
מהם הגורמים המעכבים תהליכי פינוי בינוי ?
רעיון פינוי-בינוי מונח על שולחנות הממשלה עוד משנות ה-60 של המאה הקודמת. מודלים רבים הוצעו, יוזמות רבות הושקו, הכלים הטכנולוגיים רק הולכים ומשתכללים, ובכל זאת, בעשור השני של המאה ה-21 צמד המילים "פינוי-בינוי"...
המרפסת שעושה את ההבדל...
אחת הפנינות הנפלאות של החיים בעיר הגדולה, היא העובדה שבתוך ביתנו מבצרנו חבויה לה פינת מפלט ורוגע מושלמת – המרפסת.
תכנון מתחם מבצע קדש / אנילביץ ברעננה
מבצע קדש / אנילביץ' הוא פרוייקט, המתייחס אל קבוצת מבנים המאורגנת סביב שצ”פ רחב, קיים, המשמש את תושבי השכונה. העבודה על הפרויקט הפכה רק בהדרגה, מהזמנת עבודה על בניין בודד, לתכנון קבוצת המבנים כולה.
לרכוש דירה "על הנייר" – איך עושים זאת נכון?
אתם מוכנים לרכישת דירה ראשונה או מעוניינים לשפר את הדיור. מזל טוב. אחת הדרכים לצמצום העלויות היא רכישת דירה "על הנייר", כלומר, בטרם הבניין בנוי. אך כרוכים בה גם סיכונים. מה חשוב לדעת כדי שהבחירה תהיה משתלמת ובטוחה ביותר?
תיקון מספר 4 לתמ"א 38 – לאן מועדות פנינו?
תיקון מספר 4 החדש יאפשר הרחבה והחלה של החוק הקיים על מבנים אשר נבנו טרם 1992. יתר על כן, יאפשר התיקון יישום תכנית המתאר עם זכויות מורחבות, אף על מבנים ללא ייעוד מגורים.
איך נתפס פרויקט תמ"א 38 בעיני הלקוח?
ראיון זה עוסק במורכבות השיווק בפרויקטים מסוג תמ"א 38,מפי שי רונן,מומחה לשיווק פרויקטים מכח תמ"א 38,ומייסד חברת MY HOUSE
פיקוח תמ"א 38
לתהליכי שיפוץ ובנייה יש מוניטין בעייתי. אומרים שזה אף פעם לא נגמר בזמן, שאי אפשר לסמוך על אנשי המקצוע ולכן תחושה תמידית של בירוקרטיה, אותיות קטנות ומה לא. בעוד שכולנו יודעים שתיאור זה אינו משליך על הכלל, הדעה הרווחת בקרב דיירים היא: תמ"א 38=כאב ראב שלא שווה. אם כך, מה ניתן לעשות על מנת לגרום לפרויקט תמ"א 38 לצאת לפועל ולהיות להצלחה?
הצטרף לרשימת הדיוור שלנו:
*שם:
*טלפון:
*דוא"ל:
 הודעה:
 אני מאשר/ת קבלת עדכונים